Skúsenosti s liekmi INDOL3C:
Zlepšili mi výsledky pečeňových testov, pomáhajú mi v liečbe rakoviny krčka maternice.
Verím, že mi môj zdravotný stav pomôžu zlepšiť a že sa vďaka nim dostanem zo zdravotných problémov.

Lucia, Michalovce

Pravidelne kupujem Vaše produkty, ktoré mi veľmi pomohli.
Vytvorené cysty úplne zmizli a ďalšie sa netvoria.
Doporučujem ich aj svojim kamarátkam.
Ďakujem, pekný deň

Oľga, Čierne

Môj príbeh s Indol3C.
Pred rokom som absolvovala operáciu krčka maternice, tzv. konizáciu. V istom časopise som čítala o INDOL3C a o jeho blahodarných účinkoch na ženský organizmus.
Hneď po operácii som sa rozhodla začať ho užívať. Dúfala som, že dopomôže k tomu, aby polročná kontrola po operácii dopadla dobre.
Tak sa aj stalo. Od vtedy ho pravidelne užívam 2x ročne.
Každej žene ho len môžem vrelo odporučiť.
S pozdravom

Alžbeta, Šamorín

Dobrý deň,
Chcem sa podeliť s osobnou skúsenosťou s užívaním Indol3C. Prípravok som užívala 2 cykly kvôli objaveným cystám v prsníkoch a na vaječníkoch a kvôli bolestiam v prsiach.
S radosťou som zistila, že počas užívania prípravku, bolesti v prsiach ustúpili a cysta na vaječníku zmizla.
Zrejme má Indol3C u mňa pozitívny vplyv aj na trávenie, nakoľko som mala problémy s pravidelnou stolicou, ale teraz je to v poriadku.
Som s Indol3C spokojná.
S pozdravom

Miriam, Bernolákovo

Vážení pracovníci spoločnosti Medikapharm!
Chcela by som sa s Vami podeliť o moje dobré skúsenosti s Vašimi výrobkami. Už niekoľkokrát som užívala výživový doplnok Indonal. Teraz som si zakúpila INDOL3C. Mám 58 rokov, som po operácii prsníka.
Kapsule užívam s cyklami cca 3x ročne už 4 roky. Som veľmi spokojná, neurčité bolesti v prsníku, ktoré lekár nevedel presne špecifikovať – ustali.
Operácia prebehla pred 8-imi rokmi, zatiaľ je všetko v poriadku a cítim sa skvele. Podobnú operáciu absolvovala aj moja staršia setra a problémy s prsníkom mala aj naša mamička.
Vzhľadom k rodinnej anamnéze začala preventívne užívať INDOL3C aj moja 32 ročná dcéra.
Veľká vďaka za to, že myslíte na svojich zákazníkov aj vo forme vernostného programu, ktorý hlavne nám – starším ľuďom – pomáha zvyšovať si zdravie, aj ušetriť dáke peniažky…

Mária, Ružomberok

Váš prípravok INDOL3C užívam od r. 2013 v trojmesačných intervaloch, tak ako mi poradili v lekárni,
čo som veľmi rada, lebo mi odstránil uzlíky v prsníkoch.

Gabriela, Bratislava

Vážená farmaceutická spoločnosť Medikapharm,
po dlhom váhaní som sa rozhodla predsa len, že Vám napíšem…Spolu s Vaším produktom Indol3C sa snažíme bojovať už zhruba jeden rok. Aj keď možno s maličkým úspechom, no predsa s veľkou nádejou na zmenu.
Od svojej ranej mladosti (cca 17 rokov) sa neustále stretávam v nerovnom boji s cystami, ktoré žiaľ čas naberajú na svojej intenzite. Mesiac, čo mesiac môj organizmus „vypestuje“ cystu veľkosti cca 10 cm.
Ani opakované operácie, tento stav nezlepšili, skôr naopak. Taktiež riešením nebolo ani odobratie jedného ovaria, nakoľko sa situácia iba zhoršila.
Bylinky, homeopatia, hormonálna liečba zostali bez akéhokoľvek efektu a riešenia. Mesiac, čo mesiac je pre mňa utrpením.
Asi pred rokom som sa stretla s Vašimi liekmi. Dnes ich užívam pravidelne každý deň. V konečnom dôsledku mi prinášajú aspoň malé zlepšenie a miernejšie bolesti.
Aj keď sa cysty neustále tvoria, ich veľkosť je iba 6-7 cm. Verím však, že príde raz mesiac bez novej cysty, možno práve aj za pomoci Indol3C.
Ostávam s pozdravom

Anna, Trhovište

Vážená firma!
Veľmi vám ďakujem, že som spoznala váš produkt Indol3C, ktorý ma zachránil pred operáciou
a naďalej ho užívam a som s ním spokojná.
Ďakujem!

Angéla, Trávnik

Dobrý deň!
Váš Indol3C ma chráni pred všetkým zlým.
Veľmi ďakujem a prajem veľa úspechov.

Zuzana, Trávnik

Dobrý deň,
volám sa Erika, mám 52 rokov a som zdravotná sestra. Pred asi 5 rokmi som mala problémy s prsníkmi, dokonca, na cytológii krčka maternice bol nejaký nález, nič zlé, ale čert nespí.
Na odporučenie kolegyne, ktorej už zistili HPV vírus, som začala užívať INDOL3C. Po operácii prsníkov, kde histológia dopadla veľmi dobre, opakované cytológie boli, ako môj gynekológ povedal,: ako u mladej zdravej kočky.
Odvtedy som zostala verná prípravku INDOL3C, som v prechode, ktorý začal cca pred 6 mesiacmi, ale viem povedať len toľko, že návaly boli intenzívne len v júli, auguste, pri teplotách vonku 30°-35°C,
spontánne prestali, teraz o zime sú dokonca príjemné, ale veľmi slabé a zriedka. Žiadna nervozita, žiadne podráždenie, spím ako malé dieťa.
Jedným slovom teda, som presvedčená, že INDOL3C splnil a spĺňa účel. Dokonca po 3 mesačných kárach v prestávke užívam 1 caps. tzv. „udržiavaciu dávku“.
Vrelo odporúčam všetkým ženám i dievčatám, najmä tým, ktoré majú problémy, ale i tým, ktoré žiadne nemajú. Upraví aj to v tele, čo upraviť netreba.
Som zdrav. sestra, takže veľmi dobre viem, ako zamáva s organizmom malé „vybočenie“ z normálu a vyjadrenie gynekológa: „dúfajme, že to bude dobré“. A je to dobré: -> INDOL3C a pozitívne myslenie.
Vďaka za dobrý liek a hoci pre mnohé je cena trošku vysoká za jednu kúru odporúčam: „oplatí sa investovať“. Telo sa odvďačí.
Ešte raz ďakujem
a s pozdravom ostávam

Erika, Šaľa

Moja skúsenosť s INDOL3C:
Mám 37 rokov a pred rokom mi zistili na maternici veľa myómov. V časopise som našla reklamu na INDOL, tak som si povedala, že skúsim.
Po ročnej kontrole a využívaní 180 tbl Indolu sa myómy zmenšili o polovicu svojej veľkosti. A mám aj podstatne miernejší predmenštruačný syndróm, hlavne čo sa týka tlaku a bolesti v prsníkoch.
A poznám aj iných ľudí, čo s ním majú dobré skúsenosti: Ujovi sa rýchlejšie lieči rakovina prostaty, kolegyňa ho brala na upravenie cyklu a pomohlo.
Určite ho budem odporúčať ďalej.
Ďakujem

Bronislava, Bratislava

Po 4 mesačnom užívaní produktu INDOL3C som mala výsledky na opätovnej gynekologickej kontrole lepšie.
Určite po 1/2 roč. prestávke opätovne nasadím ďalšiu dávku 3 mes. tohto produktu.

Jarmila, Palárikovo

Milý výrobca Medikapharm,
na úvod môjho listu Vás srdečne zdravím. Chcem Vám poďakovať za Váš výrobok s ktorým sa cítim zdravšie a verím, že pomáha.
Indol3C užívam už druhýkrát po tom čo som sa liečila z rakoviny prsníka, mám 41 rokov a som po CHT a ožiaroch. Počula som o Vašom výrobku a na internete som si pozrela bližšie info,
ktoré ma zaujalo. Mala som balenie 100+20 zdarma, ktoré som užívala do januára 2013, potom som si dala pauzu na 2 mesiace ako píšete.
Teraz užívam druhé takéto balenie a som s ním spokojná.
Každá moja kontrola po 3. mesiacoch v Bratislave dopadla dobre čomu sa veľmi teším.
Som veľmi rada, že Vám to môžem napísať. Zaujala ma stránka v Eurotelevízii, kde po zaslaní kupónu zašlete 30 kapslí zdarma, tak Vám 1 zasielam.
Verte, pre mňa ako onkologickú pacientku je každá „koruna dobrá“.
Ďakujem

Anna, Brezová pod Bradlom

V januári 2016 som bola na preventívnej prehliadke u môjho gynekológa, ktorý mi aj urobil odber krvi s vyšetrením na onkomarkery. Keďže mi pred rokom zomrela na rakovinu mama a jej mama zomrela tiež veľmi mladá, netrpezlivo som čakala na výsledky. Boli vysoké a nevedeli prečo. Lekár mi navrhol kontrolu o tri mesiace. Pracujem v ženskom kolektíve a samozrejme tam preberáme aj zdravotné problémy. Posťažovala som sa na nález cýst na vaječníkoch a aj na prsníkoch a zvýšené hodnoty onkomarkerov. A tu som sa dozvedela o Vašom prípravku, ktorý dve kolegyne užívajú už dlhšiu dobu. Preto som sa rozhodla aj ja skúsiť túto podpornú kúru. Poctivo som brala Indol Women a verila. Teraz koncom apríla som bola na následnej kontrole u lekára a moja snaha bola úspešná. Cysta zmyzla a omkomarkery sa znížili na hornú hranicu. Preto verím, že Vaše prípravky sú prospešné a pomáhajú a budem ich brať aj naďalej. Zároveň som prinútila aj môjho priateľa / viete ako je to s chlapmi a liekmi / na užívanie Indol Menn, lebo bol v minulosti operovaný na prasknuté dyvertikuly hrubého čreva a preto si už musí stále dávať pozor na stravu a na celý tráviaci trakt. Verím, že aj jemu to pomôže a zníži riziko rakoviny a chorôb tráviaceho traktu. Keďže na Vaše výrobky presvedčili, odporúčam ich kade chodím všetkým okolo mňa.
Ďakujem Vám za podporu môjho zdravia.

S pozdravom Mária Dobrovodská, Vrbové

Osobná skúsenosť s INDOL3C
Pravidelne 2x ročne chodím ku gynekológovi na preventívnu prehliadku. Pred 2 rokmi mi po prehliadke vyšla zhoršená cytológia. Keďže sa to opakovalo, gynekológ odporučil konizáciu krčka maternice.
Ešte nemám deti, preto som ju odmietla a dúfala, že výsledok bude na ďalšej prehliadke lepší.
INDOL3C som dostala ako darček od maminy. V rodine sa vyskytla rakovina prsníka, odvtedy sa snažíme nepodceňovať takéto znamenia. Dobrala som 1. balenie a išla na kontrolu.
A výsledok – negatívna cytológia a ako bonus zmenšená cysta na maternici.
Takže INDOL3C doporučujem každému.
Prajem pekný deň.
S pozdravom

Michaela, Nitra

Tento produkt som len teraz prvýkrát začala užívať.
Bola mi zistená cysta a na internete som našla ohlasy žien, ktorým tento produkt pomohol, preto som sa aj ja rozhodla,
že to skúsim. Verím, že mi to pomôže a nebude potrebný operačný zásah.

Božena, Košice

Pekný deň,
píšem Vám aby som sa podelila o skúsenosť…Váš výrobok som si kúpila na základe odporúčania mojej svokry. 25 rokov nebola u lekára, pretože mala strach, aby jej niečo nenašli,
keďže jej mama ako 55-ročná zomrela na rakovinu prsníka. Na naše naliehanie sa konečne odhodlala isť za lekárom. Našli jej veľa mikrocýst a jednu väčšiu, ktorú jej trebalo sledovať.
Aby k lekárovi nemusela chodiť každého pol roku, skúšala všelijaké bylinky, ale nakoniec jej dobrá suseda poradila INDOL3C, brala ho 3 mesiace a na kontrole o pol roka lekár zistil,
že sa cysta „vyparila“. Ja som neváhala a keďže mám aj ja cystu, dokonca aj na maternici 2,5 cm, kúpila som si dve balenia. Až po otvorení som zistila,
aký darček je tam „ukrytý“. Verím, že aj mne 3-mesačná dávka pomôže a rada sa podelím o dobrá skúsenosť so známymi a priateľkami.
Ďakujem a prajem veľa úspechov celému kolektívu MEDIKAPHARM.

Zdenka, Žilina

Informácia o skúsenostiach
Dobrý deň, dovoľte, aby som vás informovala o mojich skúsenostiach s používaním výrobku Indol3C.
Začala som užívať Indol3C 2x ročne (jar + jeseň), vždy tri mesiace. Počas užívania výrobku Indol3C sa mi začali zmenšovať cysty na prsníkoch a sú vždy menšie a menšie.
Verím, že mi postupne zmiznú.
S poďakovaním a s pozdravom Zostáva

Mária, Palárikovo

Drahá spoločnosť MEDIKAPHARM,
pred desiatimi mesiacmi mi bolo pri gynekologických testoch zistené zvýšené HPV. Doktorka ma oboznámila s produktom Indol3C a odporučila užívanie mne, aj môjmu priateľovi. Neverila som výživovým doplnkom, o to viac, že ich cena je pre môj študentský plat neprijateľná. Avšak zdravie mi je prednejšie a tak som si Indol3C zakúpila. Po šiestich mesiacoch som šla na opakovacie testy HPV. Testy boli negatívne. Tablety užívam aj naďalej a verím, že sa vyhnem všetkým nepríjemnostiam spojených so zdravím.
Ďakujem.
S pozdravom

Miroslava, Vechec

Dobrý deň,
Pre Váš výrobok som sa rozhodla po gynekologickej prehliadke, kde som mala pozitívne výsledky cytológie. Bola to zatiaľ len tá najľahšia forma,
ale ani po opakovanom odbere, nevyšli negatívne. Hneď ako som mala prvý pozitívny test, začala som užívať Indol. Môj gynekológ sa aj napriek ľahšej forme rozhodol pre konizáciu krčka maternice.
Čo je na tom najzaujímavejšie sú výsledky histológie, ktoré prišli po zákroku, neboli tam žiadne pozitívne bunky, ani v odobratom tkanive, všetko bolo čisté.
Verím, že aj užívanie Indolu k tomu prispelo.
Teraz som bola na preventívnu prehliadku s prsníkmi a USG vyšetrenie ukázalo cysty, preto som sa znovu rozhodla pre užívanie Indolu3C.
Možno by ste mi aj mohli poradiť, či ho môžem užívať aj rok v kuse do ďalšej kontroly.
S pozdravom

Adriana, Hlinné

Dobrý deň,
Váš prípravok užívam na posilnenie imunity a bolesti prsiach.
Cítim sa oveľa lepšie a bolesti už nemám od kedy užívam Indol3C.
S pozdravom

Mária, Bratislava

Dobrý deň,
o vašom výrobku som sa dozvedela len náhodou v čakárni u lekára. Rozhodla som sa ho vyskúšať a urobila som dobre, pretože mi veľmi pomohol.
Mala som problémy už dlhšiu dobu s prsníkmi. Stále ma boleli a cítila som v prsiach samé drobné cysty, veľmi bolestivé pri samo vyšetrení.
Chodím pravidelne na MAMO + SONO prsníkov a som zvedavá, keď najbližšie pôjdem na sonografiu, ako to bude vyzerať s tými mojimi cystami.
Ešte raz ďakujme za Váš výrobok. Cítim sa oveľa lepšie. Mám 71 rokov.

Alžbeta, Stará Turá

Moje skúsenosti s Indolom.
Mala som cystu v prsníku, začala som užívať Indol3C 2 kapsuly ráno nalačno a pri ďalšom vyšetrení sa zistilo, že sa zmenšila.
Indol3C užívam naďalej, odporučila som ho aj kamarátke. Zároveň mám PMS a pri užívaní Indolu sa príznaky o dosť zmiernili.
Beriem ho s prestávkami 2. rok.

Soňa, Dolná Súča

Dobrý deň,
chcela by som sa podeliť o moju osobnú skúsenosť. Vždy, keď doberiem Váš produkt, zlepší sa mi cytológia.
Preto mu ostávam verná s prestávkami asi 3 roky.
S pozdravom

Dana, Bratislava

Dobrý deň, ďakujem že Vás prípravok Indol3C. Odporučila mi ho známa, ktorá ho tiež užíva a je s ním spokojná.
Veľmi mi pomohol pri mojich zdravotných problémoch. Aj vďaka nemu som sa určite zbavila cýst a napätia.
Ďakujem

Anatólia, Košice

Po začatí užívania Vášho produktu sa mi už pri prvom mesačnom cykle upravil predmenštruačný syndróm.
Teda necítila som také napätie v prsiach, bolesť brucha taktiež priebeh, hlavne prvé 2 dni menzesu, bol menej bolestivý.
Ďakujem a želám veľa pracovných úspechov.

Alena, Opoj

Dobrý deň
Volám sa Zuzana, mám 37 rokov a pred 4 mesiacmi mi diagnostikovali myóm na maternici, veľký 5cm.
Hneď som začala hľadať informácie na internete kde som sa dočítala o prípravku Indol3C. Po porade s lekárom som si ho na druhý deň kúpila. Vybrala som prvé balenie a teraz užívam druhé balenie.
Myóm sa zmenšil a 25. augusta mám ísť na kontrolu. Ak sa ešte zmenší, vyhnem sa operácii, ktorej sa veľmi obávam.
Naozaj dôverujem vášmu lieku Indol3C a držte mi palce, aby všetko dobre dopadlo.
Váš produkt mi pomohol a prajem Vám veľa zdravia a úspechov
S pozdravom

Zuzana, Ružomberok

Vážená firma!
Ďakujem, že sme poznali váš produkt Indol3C.
Indol3C zachránil moju mamičku od operácie a ja sa tiež starám o seba užívaním Indol3C.
Ďakujem

Zuzana, Trávnik

Dobrý deň,
Váš produkt mi pomohol už dvakrát behom 3 rokov.
Po prvýkrát pri cystách v prsníkoch, aj po druhýkrát v roku 2013.
Nemusela som ísť na punkciu.
Ďakujem, že som momentálne bez bolestí.

Judita, Vozokany

Dobrý deň,
o vašom produkte INDOL3C som sa dočítala na internete a pravidelne ho užívam kvôli problémom s prsníkom.
Ďakujem za pomoc

Zlata, Trnava

Môj príbeh s Indol3C.
Bolo to tak asi pred dvoma rokmi. O tom, že mám na maternici polypy a myómy som vedela už dávno. Situácia sa však zhoršovala – až mi môj gynekológ navrhol operáciu.
Odporučil mi istú súkromnú kliniku mimo nášho mesta, kde je primárom jeho známy, ktorý je považovaný za dobrého odborníka.
Chcela som však o tom ešte pouvažovať. Bála som sa narkózy. Keď som doma povedala, že by som mala ísť pod nôž, moja staršia dcéra mi navrhla, aby som vyskúšala Indol3C,
že naň majú v lekárni len pozitívnu odozvu. A tak som súhlasila. Po 2,5 mesiaci jeho užívania som šla na kontrolu.
Môj gynekológ stratil reč. Všetky polypy zmizli. Tak ma Indol3C zachránil pred narkózou a skalpelom.
Odvtedy si „kúru“ vždy 2x ročne zopakujem.

Anna, Nitra

Milá Medikapharm,
je úžasné, že máte tak dobrý prípravok, ktorý umožňuje bojovať proti týmto chorobám a je dobré, že ste pripravili bonusovú kartu,
ktorú môžu vaši klienti využívať, ďakujeme.
Posielame nálepky a dúfam, že budeme mať zvýhodnený balíček, ešte raz ďakujeme za to, že takto pomáhate.

Jarmila, Jakubany

Dobrý deň!
Chcem sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s prípravkom Indol3C. Prípravok mi odporučila lekárka pri pravidelných kontrolách na mamografii, vzhľadom k tomu, že mám cysty v prsiach a taktiež mastodyniu.
Po 3 mesiacoch užívania lieku sa mi môj stav zlepšil, nepociťujem také veľké napätie v prsiach a veľkosť cýst je zatiaľ v norme. Po 3-mesačnej pauze som si opäť zakúpila ďalšiu dávku liekov a verím,
že môj zdravotný stav bude v poriadku aj naďalej…
S pozdravom

Marta, Dubnica nad Váhom

Skúsenosti s užívaním lieku INDOL3C:
Moja dobrá priateľka absolvovala operáciu odstránenia stvrdnutých nezhubných hrčiek na oboch prsníkoch. Začal užívať liek INDOL3C a dlhodobo udržuje svoj zdravotný stav na veľmi dobrej úrovni.
Nakoľko aj ja som mala gynekologické problémy a taktiež som musela absolvovať operáciu, začala som pravidelne užívať INDOL3C aj ako prevenciu.
Zatiaľ, po viacerých gynekologických vyšetreniach sú moje výsledky dobré, takže budem liek s odporučenými prestávkami užívať ďalej a verím,
že si svoj zdravotný stav udržím naďalej v dobrej forme a priateľke som za to vďačná, za jej odporučenie a dobé preferencie k lieku INDOL3C.
So srdečným pozdravom

Renáta, Šaľa

Dobrý deň,
užívam váš prípravok INDOL3C FORTE WOMEN a pomohol mi pri problémoch s cystami v prsníkoch.
Asi po 1 mesiaci som cítila úľavu od bolestí a celkovo som sa cítila lepšie.
Preto mu ostávam verná a ďakujem.
S pozdravom

Marcela, Myjava

Dobrý deň, Výživový doplnok Indol3C Forte užívam už vyše roka a výsledky sa značne zlepšili. Odporúčanie som dostala od svojej gynekologičky a som jej vďačná, že ma s výrobkom oboznámila.
Verím, že po ukončení liečby sa už budem tešiť pevnému zdraviu.
S úctou a poďakovaním
Verná zákazníčka

Karolína, Bratislava

S pozdravom!
Moja dcérka mi poradila, aby som začala brať Indol3C na ženské problémy. Od tej doby sa cítim lepšie.
Za to ďakujem!

Margita, Trávnik

Môj príbeh začína v dávnej minulosti. Presnejšie september 2012.
V čase, keď som plne kojila moju druhú dcérku som si vyšla spolu s mojou maminou na wellnesový trojdňový pobyt, samozrejme bez mojej malej dcérky.
Po návrate to začalo. Miesto toho, aby som sa cítila oddýchnutá a plná elánu, mala som pocit akoby mi bolesť prechádzala od lakťa ľavej ruky až k hrudi.
Vyšetrenie vo februári 2013 našťastie dopadlo v poriadku, tak som to už ďalej neriešila a dúfala, že raz to samé prejde.
Medzitým som však ochorela na zápal pľúc a liečila som sa antibiotikami, tak bolesť som v tom čase ani nevnímala.
Pri pravidelnej preventívnej prehliadke vo februári 2014 som sa zdôverila mojej lekárke so stále trvajúcimi bolesťami, hneď mi odporučila špecialistku na môj problém.
Tri dni na to ma vyšetrila, našťastie všetko bolo v poriadku a na moju stále trvajúcu bolesť na hrudníku – čiže na mastodyniu, odporučila výživový doplnok INDOL3C, ktorý som si hneď išla kúpiť v najbližšej lekárni.
Nakoľko uvedený výživový doplnok v nej nemali, sadla som si za počítač a objednala ho prostredníctvom vášho internetového obchodu.
Užívať som ho začala hneď na druhý deň, ako som ho obdŕžala a mám pocit, že hneď tak po troch dňoch akoby bolesť zmizla. Užívam ho už druhý mesiac a občas sa síce bolesť objaví, ale len výnimočne.
Po troch mesiacoch si urobím pauzu a budem len dúfať, že táto kúra bola postačujúca. A keď nie, viem na koho sa mám obrátiť.
S prianím všetkého dobrého

Lucia, Bratislava

Dovoľte mi aby som sa podelila o skúsenosti s prípravkom Indol3C.
Keďže v roku 2012 som mala zlé výsledky s cytologického vyšetrenia z krčka maternice, podstúpila som operáciu, ktorá bola nevyhnutná.
Veľmi som sa prekvapila, keď na kontrole o pol roka som mala opäť zlé výsledky a k tomu ešte cystu na vaječníku. Určite si viete predstaviť, že ma to maximálne znechutilo absolvovať ďalšiu operáciu tohto typu.
Moja sestra ma upozornila na Indol3C, ktorý som si hneď zakúpila v lekárni. Užívala som ho podľa priloženého doporučenia.
Na kontrole u lekára, ktorú som absolvovala asi po ďalšom polroku som bola veľmi milo prekvapená, keď mi lekárka oznámila, že moje výsledky sú v poriadku.
Uvedený prípravok som užívala celý ďalší rok 2013 s predpísanými prestávkami. Pred mesiacom som bola opäť na kontrole a lekár mi oznámil ďalšie milé prekvapenie,
že kŕčok maternice je v poriadku a nemám ani spomínanú cystu. Na ďalšiu kontrolu mi stačí prísť až o rok
Veľmi ďakujem za prípravok, ktorý je prístupný v našich lekárňach a ktorému vďačím za dobrý zdravotný stav.
S pozdravom

Ingrid, Topoľčany

Pravidelne chodievam na sonografické vyšetrenie prsníkov. Po jednej kontrole mi oznámili, že na jednom z nich bolo spozorované zatienenie. Čo znamenalo, že bude potrebné ďalšie pozorovanie.
Začala som užívať Indol3C a po kontrole, ktorá nasledovala po 6 mesiacoch, som mala čistý nález. Aj moje ostatné potiaže z gynekologického pôvodu sa výrazne zmiernili.
Odporúčam ho ako prevenciu, aj ako prostriedok na zmiernenie už existujúcich ťažkostí.
S pozdravom

Alžbeta, Dunajská Streda

Dobrý deň,
moja priateľka užíva Indol3C, je s ním zatiaľ veľmi spokojná a dúfam, že prinesie aj očakávaný liečebný efekt.
Ďakujem

Peter, Prešov

Zdravím!
Vážená spoločnosť. Váš prípravok Indol3C ma zachránil pred operáciou.
Zato som vám veľmi vďačná.
S pozdravom

Angela, Trávnik

Milý Medikapharm,
Rozhodla som sa, že sa aj ja podelím s Vami o moje skúsenosti s produktom INDOL3C. Na ročnej prehliadke u gynekológa mi zistili veľa malých cýst na maternici a na sone prsníkov na prsiach.
Pred menzesom som mávala veľké bolesti a tiež ma bolievali aj prsia. Pani doktorka na sone mi poradila Váš produkt INDOL3C, hneď som si ho bola kúpiť a začala som hneď aj užívať.
Po roku užívania sa mi bolesti pomaly vytratili a väčšina cýst zmizla. Veľmi ma to potešilo.
Veľmi Vám ďakujem za tento produkt, som naozaj veľmi rada, že je.
Prajem V8m všetko len to dobré a veľa ďalších spokojných zákazníčok a zákazníkov.
S pozdravom

Katarína, Stará Túra

Dobrý deň,
S produktom Indol3C mám veľmi dobré skúsenosti.
Mala som problémy ale keď mi poradili Váš produkt, skúsila som a už mi je dobre.

Eva, Dunajská Streda

Váž. spoločnosť MEDIKAPHARM,
Chcela by som Vám uviesť, že produkt Indol3C užívam pravidelne od septembra 2013. S výrobkom som mimoriadne spokojná, bol mi odporúčaný zo strany mojej obvodnej gynekologičky na zlepšenie cytológie
a na potláčanie bolestí v prsníkoch pred menštruáciou. Cytologické výsledky boli pri kontrolách v priebehu roka 2014 zlepšené a naviac už nepociťujem bolesť a pnutie v prsníkoch,
čo mi značne znepríjemňovalo život pri bežných činnostiach. O Vašich výrobkoch som sa veľa dočítala aj na internetových stránkach a myslím,
že by ste mali aj naďalej do budúcna propagovať Vaše výrobky najmä čo sa týka na zlepšenie výsledkov diagnóz spôsobených vírusom HPV, nakoľko verejnosť stále nie je dostatočne informovaná
o vzniku ochorenia krčka maternice a čo toto ochorenie spôsobuje.
Ostávam s pozdravom

Monika, Bánovce nad Bebravou

Dobrý deň,
Som veľmi rada, že som natrafila na Vašu www stránku MEDIKAPHARM, kde som sa mohla dočítať čosi o ženských problémoch a keďže nimi trpím už dlhšiu dobu, som sa rozhodla zakúpiť si INDOL3C.
Dokonca za výhodnejšiu cenu, ako vo viacerých lekárňach. Môžem len povedať, že odkedy ho užívam, cítim sa lepšie a je to asi zatiaľ jediný výživový doplnok, ktorý som sa naučila užívať pravidelne.
Prajem Vám veľa zákazníkov.
S pozdravom

Emília, Trnava

Medikapharm.
Som vašou stálou užívateľkou produktu INDOL3C.
Produkt som sa rozhodla užívať na odporučenie lekára – rádiológa. Na sono prsníkov mi boli zistené rozsiahle cysty.
Po pravidelnom užívaní vášho preparátu sa mi postupne cysty redukovali alebo zmenšili. Som s týmto preparátom veľmi spokojná.
Ďakujem

Ľudmila, Trenčín

Ahoj, volám sa Marcela. Mám 39 rokov, som šťastne vydatá, mamka dvoch krásnych synov vo veku 14 a 9 rokoch.
Chodím na preventívne prehliadky pravidelne. Môžem o sebe napísať, že dbám o svoje zdravie. Zhruba pred dvoma mesiacmi som aj na ľavom prsníku bozuľku.
Keďže v minulosti som užívala Indol kvôli polypu na maternici a CIN I, tak som si aj teraz kúpila Indol.
Momentálne majú v lekárni super ponuku, že balenie je 30+30 cps, tak som si hneď kúpila 2 balenia. Z druhého balenia mám 20 cps a zdá sa mi, že tá bozuľka zmizla.
Poctivo sa prehmatávam, ale necítim, žeby tam bola.
Veľmi sa teším a verím, že mi pomohol Indol a dúfam, že v budúcnosti nebudem riešiť žiadne zdravotné problémy s celou rodinkou.
Prajem všetko dobré, s pozdravom

Marcela, Krompachy

Vážení,
Tri roky používam Indol3C Forte s granátovým jablkom, tiež B17 Apricaro s marhuľovým olejom, tiež hlivu ustricovú s rakytníkom a ďalšími produktami hlivy ustricovej.
Môžem povedať, že sú to vynikajúce výživové tbl, hlavne na imunitný systém človeka.
Indol3C Forte s granátovým jablkom, je vynikajúci produkt pre pacientov rakoviny. Ja bojujem s rakovinou krčka maternice, po chemoterapii a rádioterapii.
Máte veľa dobrých produktov pre rakovinu. Musím povedať, že všetky produkty sú vynikajúce, ale aj drahé pre ľudí na dôchodku (a s malým dôchodkom) ako som i ja.
No bojujem ďalej. Čítala som a tiež sa venujem časopisom „liečiteľ“, aby som mala prehľad i o mojej diagnóze.
Naposledy sa mi dostal do ruky časopis, bylinkárium „GRAVIOULA“ zabijak rakoviny, avšak nedostal sa mi nikdy do ruky tento produkt v žiadnej lekárni.
Ak existuje a čítam to i vo Vašej bonusovej karte, pošlite mi tento produkt od Vás namiesto Indol3C Forte s granát. jablkom, ak sa to dá, aby som ho mohla vyskúšať,
samozrejme Vám napíšem, ako na mňa pôsobil, a čo je najlepšie pre moju diagnózu.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu s Vašou firmou MEDIKAPHARM s.r.o.
Prajem Vám, veľa šťastia, zdravia a pohody.

Petríková